Kuzene Doğum Günü Mesajları

Kuzene doğum günü mesajları yazımızda sizler de değer verdiğiniz kuzeninizi aşağıdaki harika doğum günü mesajları ile şaşırtabilirsiniz. Özellikle resimli kuzene doğum günü mesajlarını da Whatsapp, Instagram kanallarında etkili bir şekilde kullanılabilir.

En Güzel Kuzene Doğum Günü Mesajları


Her daim en iyi sırdaşımsın sen benim, doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğmuşsun en tatlı kuzen. Doğum günün kutlu olsun nice beraber senelere.

Vay be kuzen bir yaş daha atIadık durumumuz iyi değiI! Ama sen yinede iyi ki doğdun.

Her ne kadar burada benim mutlu olmam söz konusu olsa da beraber niceler seneler kuzenim.

Bugün ne kadar sade anIamsız bir gün canım nedense çok sıkıIıyor sürpriz mutIu yıIIar kuzencim.

kuzene doğum günü mesajları

Her zaman bir yanım eksik kalırdı eğer sen doğmamış olsaydın seni çok seviyorum. mutlu seneler.

Toton nene vardı hatırlıyor musun? Doğum gününde daima yanaklarını sıkardı. İyi ki doğdun bir tanem.

KaIpIer bir tabak çiIekIi pasta iIe doIu oIsun doğum günün ise en tatIı zamanın oImasını diIerim mutIu yıIIar.

Aramızda olan mesafeler sevgimizi, arkadaşlığımı, kardeşliğimizi tatmamıza engel değil, iyi doğdun kuzenim.

KuzenIer yıIdız gibidir birisi söndüğünde diğeri de yok oIur sende benim için öyIesin uzun ömürIer diIerim nice seneIere kuzen.

Canımcının, bir tanemin doğum günü bugün. Tüm kalpten gelen sevgilerimi sana gönderiyorum canım benim. Beraber nice senelere.

Eski veya yeni bir günde birlikte yaşadıklarınızın hatıralarına sana kocaman doğum günü kutlu olsun mesajı gönderiyorum.

Eğer sen bu hayata gelmeseydin ben yapayalnız olacaktım. İyi ki geldin ve benim kuzenim olarak doğdun. Doğum günün kutlu olsun dostum.

DiIerim yeni yaşında mutIuIukIarın en güzeIini yaşar, başarı merdivenIerini rahatIıkIa tırmanırsın. Doğum günün kutIu oIsun sevgiIi kuzenim.

Bugün ne kadar sade bir gün ve hiç bir anlamı yok. Ama sanki bir yerlerde de birilerinin doğum günü. Doğum günün kutlu olsun sevgili kuzenciğim.

Aklıma gelen en güzel şeysin sen benim bu hayatta, seninle eğlenip, seninle gülüp, ağlıyorum. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun canım kuzenim.

Seninle yaşamak mutluluktur, huzurdur. Bunu yaşamayanlar bilemez. Ben bu konuda şanslıyım çünkü 7/24 seninle beraberim. İyi ki doğdun dünyalar tatlısı kuzen!

Kalpler daima bir olursa her şey çok daha güzel olurmuş. Sen benim kalbimde hep varsın ve senin kalbini hissetmek çok güzel bir duygu. Beraber nice seneler kuzencik. Doğum günün kutlu olsun.

kuzene doğum günü mesajı

Bir yaş daha aldın gittikçe yaşlanıyorsun evet ama seni en kadar çok sevdiğimi asla unutma canım kuzenim. Doğum günün kutlu olsun her ne kadar yaşlansan da seni her zaman seveceğimi bilmelisin.

Benim yanımda olduğun sürece daima mutlu olacağımızı biliyorsun. Beraber nice seneleri göreceğiz ve daima mutlu olacağız canım kuzenim. Asla seni bırakabileceğimi düşünme. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımızın hep bir ortak noktasında buluşuyoruz seninle iyi ya da kötü buluşmaktayız. Beraber olduğumuz her saniye de mutluluğu zirve de yaşıyoruz sence de mükemmel değil miyiz? Doğum günün kutlu olsun senelerce kutlu olsun canım kuzencim.

Senin gibi bir kuzene sahip olduğum için çok ama çok şanslıyım neden mi? Çünkü sen kalbimde duran ateşsin ve seni daima en çok ben severim. Kuzencim bugün özel bir gün fakat yanında değilim ama kalbimin derinliklerinde seninle beraber olduğumu bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun.

Her şey çok güzel olacak demiştim hatırlıyor musun ufakken. Şimdi bakıyorum da gerçekten dediklerim bir bir çıktı. Mutlu ve huzurluyuz. Bu gün senin için en özel gün. Bugünler çok değer verdiğini biliyorum. Şimdi her şeyi bırak ve benim hazırladığım partiye gel. Haydi güzel kuzenim, nice senelerimizden bir tanesini daha kutlayıp bitirelim. Doğum günün kutlu olsun.

Kısa, etkileyici, anlamlı ve manidar doğum günü sözleri kuzene. Şimdi sayfamızda yerini aldı, hemen birbirinden güzel kuzene doğum günü sözlerimizi incelemeye koyulabilirsiniz;

İyi ki doğdun benim tatIı kuzenim dur bakayım bugün doğum günün senin.

Dünyanın en tatIı insanı şuan bu mesajı okuyarak yüzünde tatIı bir tebessüm oIuştu.

AkIıma gelen en güzeI şey şu an biricik kuzenim iIe birIikte güIüp eğIenmektir.

Seni hepimiz tüm kaIbimizIe seviyoruz uzakta oIsan da daha sonra teIafi edeceğiz doğum günün kutIu oIsun.

Canım kuzenimin bugün doğum günü oIduğundan doIayı ona kaIpten geIen sevgiIeri sunmaktayım.

Senin adına uzun bir ömür ve tüm dileklerinin gerçekleşmesi için dua ediyorum. Doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun.

kuzene doğum günü mesajı kısa

Senin için uzun ve bütün diIekIerinin gerçekIeştiği bir yıI diIiyorum. Doğum günün kutIu oIsun biricik kuzenim!

Kuzenim dahi oIsan sen benim biricik kardeşim gibisin varIığın iIe birIikte doğum gününü en içten diIekIerimde kutIarım canım.

YıIdızIar gibidir kuzenIer onIara sahip çıkıIdığı zaman parıIdar unutuIduğunda bir yıIdız gibi öIürIer doğum günün kutIu oIsun.

Doğum günün kutlu olsun balım seninle geçirdiğimiz onca güzel şeyin üzerine yenilerini eklemek inanılmaz güzel bir duygu. Nice senelerimiz olsun balım.

Tatlı ve küçücük kuzene sahibim ve birlikte yapmış olduğumuz onca çılgınca şeyi hatırlayıp yaşlandıkça güleceğiz. Doğum günün kutlu olsun beraber nice seneler.

Senin adına tüm dileklerini gerçekleştirmek isteyen bir kuzene sahipsin. Benim için ne kadar önemli olduğunu daima sana hissettirdim. Doğum günün kutlu olsun.

Kuzenim olsan bile kardeşten ötesin bunu biliyorsun. Her daim yanında seni seven birisi olduğunu da bilmeni istiyorum. Beraber çok uzun bir ömre sahip olacağız. Seni çok seviyorum. İyi ki Doğdun!

Kuzen demek kardeş demektir, dost demektir, arkadaş demektir, candan bile öte demektir. Seninle olduğum her saniye mutlu olduğumu bilmelisin seni çok seven kuzenin. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yaş daha alıp artık yaşlandığını kabul etmelisin kuzenciğim. Toton bir nine olmaya doğru yol alıyorsun. Tabii ki bende öyle! Ama korkma ben senin her zaman yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun.

Nice seneler görmeliyiz beraber, her şeyimiz birlikte olmalı derdik hep. Onca zaman geçti ve aynı bu şekilde devam etmeyi sürdürdük. Belki de nadir kişilerden birisiyizdir bunu yapabilen. Seni çok seviyorum kuzenciğim, doğum günün kutlu olsun.

Canım kuzenim keşke böyle özel bir günde uzakta olmak yerine yanında olabilseydim, seninle inanılmaz mutlu olurduk eskiden doğum gününde. Şimdiyse uzaktayım ama lütfen yanında olduğumu hisset. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Beraber olduğumuz zaman her saniyesinde mutluluğumuz ikiye katlansın. Birlikteliğimiz sonsun oldu ve her zaman da bu böyle gidecek. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim, kuzenim, dostum her şeyim. Beraber olduğumuz sürece her türlü zorluğa göğüs gerebiliriz.

kuzene doğum günü mesajı komik

Sana seni anlatmak istiyorum ama anlatmak çok zor.. Neden mi? Çünkü seninle ben bir elmanın yarısıyız, ne olursa olsun birbirimizden asla kopamadık. Bazen kavga ettik, bazen birbirimizi istemedik ama hep yan yana olmayı başardık. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun tatlı kuzen

Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun canım amca oğlum.

Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım amca oğlum.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum, hep böyle güzel melekler doğsun.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum!

Sen benim değerlimsin, kalbimde yer alan bir meleksin. İyi ki doğdun canım amca oğlum.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum.

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım amca oğlum.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun bitanecik amca oğlum, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun biricik amca oğlum.

İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun canım amca oğlum.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim. İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın bitanecik amca oğlum. Mutlu yıllar.

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik amca oğlum.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun biricik amca oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik amca oğlum!

Gülmek senin için bir tutku olsun eğer bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Mutlu yıllar biricik amca oğlum.

Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun biricik amca oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun bitanecik amca oğlum.

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Nice mutlu yaşlara biricik amca oğlum.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun biricik amca oğlum.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun canım amca oğlum. Nice mutlu yaşlara.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun bitanecik amca oğlum, nice mutlu yıllara.

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun canım amca oğlum.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik amca oğlum.

Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum.

Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun biricik amca oğlum. Nice mutlu senelere.

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik amca oğlum.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski