OnePress Magazin ve Haber Blogger Teması

Blogger kullanarak oluşturulan sitelere özellikle son zamanlarda oldukça sık rastlar oldum diyebilirim. Bunun birçok sebebi var ama sanırım en büyük sebebi son zamanlarda blogger ile ilgili gerçekten oldukça güzel ve hızlı temaların ortaya çıkmasından kaynaklanıyor. Gerek takıldığım forumlarda paylaşılan temalar gerekse de blogger tema sitelerinde paylaşılan temalar oldukça üst seviye temalar olduğunu söyleyebilirim.

Bu yazımda daha önce satın alıp kullandığım ama aynı zamanda ücretsiz sürümünü de indirip  kullanabileceğiniz ve çok memnun kalacağınızı düşündüğüm, gerek blog teması, gerek magazin teması ve hatta haber teması olarak kullanabileceğiniz Blogger OnePress magazin ve haber temasını dilim döndüğünce sizlere anlatmaya çalışacağım.

onepress blogger haber teması

OnePress blogger haber teması tamamen özelleştirebileceğiniz ve tek bir şablonla oldukça farklı bir tasarıma sahip bir site oluşturmak isteyenler için benzersiz bir seçenektir. Bu şablon internette bulduğunuz diğer temalara göre çok daha hızlı olması için en iyi ve en gelişmiş blogger şablon optimizasyon teknikleriyle oluşturulmuş bir temadır. Adsense veya diğer reklam şirketleri için mükemmel reklam alanlarına sahiptir. Bu sayede çok daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Bu temanın en güzel taraflarından biri de sahip olduğu üstün özelliklere göre uygun fiyatlı olmasıdır. Ben şahsen bu temayı aldığımda tam hatırlamamakla birlikte sanım 9.95 dolar gibi bir fiyat etiketine sahipti. Bu yazıyı kaleme aldığımda ki fiyatı ise 6.95 dolar gibi bir fiyatı var. Bu fiyat belki de kampanya fiyatıdır tam bilemiyorum ama her halükarda fiyatını fazlasıyla hakkettiğini düşündüğüm bir tema olduğunu söyleyebilirim.

Pro sürümü ile free sürümü arasında çok fazla fark olmamasına rağmen eğer bu temayı almak isterseniz önce free sürümünü indirip kullanmanızı, memnun kalmanız halinde pro sürümünü satın almanızı tavsiye ederim. Bu sayede temayı denedikten sonra tema hakkında çok daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bu tema ile ilgili çok şey söyleyebilirim ama buna gerek duymuyorum. Ben temanın demo, indirme ve satın alma adreslerini aşağıya bırakıyorum. Hoşunuza gittiyse indirip deneyebilirsiniz. Yine bu tema ilgili sormak istedikleriniz veya paylaşmak istediklerinizi yorum olarak benimle paylaşabilirsiniz.

Tema Demohttps://onepress-templateify.blogspot.com/

Tema İndirhttps://www.templateify.com/2019/12/onepress-magazine-blogger-template.html

Not : Bu tema ve yapımcısı ile yakından uzaktan en ufak bir ilgim ve alakam yoktur. Sadece daha önce kullandığım ve memnun kaldığım bir tam olduğu için paylaşma gereği duydum.

Bir Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir